درباره شرکت بارز وسعت فیدار

ماموریت اصلی ما در شرکت بارز وسعت فیدار (BWF) در دو بخش تعریف می شود: در بخش صادرات، شتابدهی به فعالیت صادراتی شرکتهای حوزه فولاد و آلومینیوم و در حوزه بازرگانی داخلی ارائه راه حلهای پیشرفته برش تمامی مقاطع در صنایع فولاد، آلومینیوم، چوب و کاغذ و بازیافت از یک سو و نیز تامین تجهیزات، قطعات یدکی و مواد اولیه صنایع فولاد و آلومینیوم و همچنین تامین پوسته آهن اکسیدی با عیار بالا برای صنایع فروآلیاژ از سوی دیگر. 

شرکت بارز وسعت فیدار، BWF، در سال 1399 در تبریز به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ تولیدی – بازرگانی مهر آذین پویا سهند تاسیس گردید. 

در همان سال، مدیران این شرکت با بهره مندی از تجارب نزدیک به دو دهه فعالیت در حوزه در مهندسی، مشاوره، تامین تجهیزات و اجرای پروژه های مختلف در صنایع فولاد و فروآلیاژ اقدام به همکاری با برند نام آشنا و تراز اول TRO اسلوونی با قدمت 100ساله، نمود. حاصل این همکاری ایجاد رفرنس های معتبر در خصوص تامین تیغه های برش انواع مقاطع فولادی برای کارخانجات معتبر  داخلی بوده که کیفیت بالای محصولات خود به عنوان بهترین تبلیغ عمل نموده است. 

مشتری مداری یک ارزش کلیدی برای همه محصولات و خدمات ماست. ما با بهره گیری از تحقیق و توسعه و دانش عمیق بازار، نیروهای متخصص داخلی، کیفیت بالای محصولات و تجارب فنی حاصل از بازرسی های کارخانجات مشتریان، به دنبال ایجاد تمایز از سایر رقبای بازار هستیم تا برای مشتریان مان ارزش افزوده ویژه ای را به ارمغان بیاوریم. 

مشاوره آنلاین در واتس‌اپ